Fliegend thumb      .

  • Home
  • Już mam wkładki
  • Instrukcja i Gwarancja

 

Pielęgnacja i Sposób Użycia Wkładek Ortopedycznych Step Forward 

Trzy zasadnicze warunki utrzymania wkładek:

  • Zabezpieczyć przed uszkodzeniem.
  • Od czasu do czasu wyginać je w kierunku ich zgięcia.
  • Noś swoje wkładki regularnie.

Zabezpieczyć przed uszkodzeniem

Nie myć wkładek w gorącej wodzie (pow.50C), nie wkładać do włączonej mikrofalówki, nie pozostawiać pod szkłem w nasłonecznieniu, nie pozostawiać w pobliżu ognia lub grzejników. 

Zabezpieczyć przed zwierzętami domowymi. 

Wyprofilowane wkładki z obuwia np. sportowego należy wymienić na płaskie wyściółki. Noszenie naszych wkładek bez wyściółek przyspiesza ich ścieranie co prowadzi do ich uszkodzenia. 

Wyżej wymienione przyczyny uszkodzeń prowadzą do utraty gwarancji.

Od czasu do czasu wyginać je w kierunku ich zgięcia 

Osoby z nadwagą lub z wysoką temperaturą stóp, mogą po kilku tygodniach zauważyć spłaszczenie wkładek. Żeby wkładki wróciły to swojego fabrycznego kształtu należy je wygiąć kilkukrotnie w kierunku ich zgięcia tak by część piętowa wkładki dotknęla do jej przodu. Czynność ta ma na celu utrzymanie sprężystości w chodzeniu jak i zachowaniu fabrycznego kształtu. Ma to znacznie w zdrowotnym działaniu wkładek.

Materiał z którego wykonane są nasze wkładki posiada strukrurę pozwalającą mu na ciągły powrót do swojego fabrycznego kształtu.

Noś swoje wkładki regularnie

Nie noszenie ich regularnie wydłuży okres oczekiwania na efekty zdrowotne, a dłuższe przerwy mogą spowodować powrót do stanu poprzedniego.

Gwarancja Producenta

Wkładki ortopedyczne Step Forward są objęte gwarancją na wypadek wystąpienia wad materiałowych lub wykonania. Jeśli się złamią, pękną lub rozerwą w wyniku normalnego użytkowania w ciągu 10 lat od daty zakupu, należy się skontaktować z naszym biurem celem uzyskania nowej pary, po przeprowadzeniu oceny zdarzenia. Gwarancja nie obejmuje przyczyn wyszczególnionych w punkcie "o zabezpieczeniu przed uszkodzeniem". Trwałość naszych wkładek to zwykle 10 - 20 lat, a w niektórych przypadkach nawet 25 lat. Jeśli jedna z Twoich wkładek zostanie zagubiona lub lub ulegnie uszkodzeniu wymienimy Ci ją za połowę ceny pary. Przy wszelkich roszczeniach gwarancyjnych należy przedstawić oryginalny rachunek. 

Gwarancja Satysfakcji

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące tej gwarancji oraz zasady otrzymania zwrotu pieniędzy.

Wszystkie poniższe punkty powinny być spełnione:

1. Wkładki muszą być noszone maksymalnie przez dwa tygodnie lub krócej, zgodnie z otrzymaną instrukcją.

2. Jeśli masz trudności z przystosowaniem stóp do wkładek lub z innego powodu nie możesz ich nosić, zadzwoń do nas by otrzymać pomoc. Musimy mieć zarejestrowane trzy takie kontakty.

3. Zmiana zdania odnośnie chęci posiadania wkładek nie jest podstawą do zwrotu.

4. Jeśli przed upływem dwóch tygodni wiesz że nie możesz ich nosić, zadzwoń do nas i zasygnalizuj chęć zwrotu.

5. Zwrot możliwy jest wyłącznie z oryginalnym rachunkiem.

6Otrzymanie pełnej kwoty będzie możliwe po oddaniu wkładek bez oznak użytkowania dlatego dwa tygodnie to maksymalny okres w czasie którego każdy użytkownik powinien wiedzieć czy może je nosić a wkładki będą wyglądały jak nowe.

7. Po upływie dwóch tygodni zwrot nie będzie możliwy.

pełna instrukcja tutaj