Fliegend thumb      .

  • Home
  • Już mam wkładki
  • Rozwiązywanie problemów

 

Rozwiązywanie Ewentualnych Problemów

Jeśli używając wkładek ortopedycznych Step Forward zauważasz jakieś niepokojące sygnały (np. dyskomfort) informacje zawarte w tekście poniżej mogą być pomocne. Zapraszamy do kontaktu wszystkich naszych klientów, którzy nie znaleźli tutaj informacji jakich szukali. Proszę pamiętać o kontakcie z nami zaraz po pojawieniu się niepokojących sygnałów. Statystycznie tylko 4% osób używających wkładki ortopedyczne Step Forward zwóciło się do nas z prośbą o pomoc, a mniej niż 1% użytkowników nie mogło przyzwyczaić stóp i oddało wkładki przed upływem trzech miesięcy.

Przed wykonaniem telefonu do nas przygotuj proszę swoje wkładki, graficzny odcisk Twoich stóp oraz instrukcję i rachunek. Jeśli nie możesz znaleźć instrukcji, możesz ją odzyskać tutaj.

Poniżej najczęściej poruszane tematy w rozmowach z użytkownikami naszych wkładek:

Przystosowanie Stóp Do Wkładek

Przestrzegaj tempa przystosowywania Twoich stóp do wkładek zgodnie z zaleceniami i instrukcją. Jeśli jednak z powodu przyspieszenia go, odczuwasz dyskomfort, zacznij proces przystosowywania jeszcze raz. To bardzo ważne dla działania wkładek, by na końcu tego procesu czuć się w nich komfortowo. 

Właściwy Rozmiar

Dobranie właściwego rozmiaru wkładek jest niezmiernie ważne w dalszym, zdrowotnym procesie ich działania. Rozmiar ten dobierany jest indywidualnie przez osobę do tego upoważnioną. Zwykle w tym celu konieczne jest spotkanie z naszym konsultantem. Wyjątkiem może być zakup wkładek drogą wysyłkową. W tym przypadku konieczny jest kontakt z biurem w Warszawie.

Obuwie

W każdej parze obuwia odczuwalność wkładek będzie nieco inna. W początkowym okresie przystosowawczym dobrze jest korzystać z tej pary butów w której wraz z wkładkami, jest nam najwygodniej. Jeżeli znajdzie się jakaś para w której nie możemy nosić wkładek, możemy ją okazjonalnie używać bez nich.

Wyjątkowe Przypadki

Wkładki ortopedyczne Step Forward z powodzeniem współpracują ze wszystkimi stopami. Jedynymi wyjątkami mogą być osoby, których stopy były wcześniej operowane czego następstwem są blizny pooperacyjne w śródstopiu oraz gwoździe, śruby czy płytki metalowe pracujące w układzie kostno-stawowym stóp. W tych przypadkach decyzja należy do osoby zainteresowanej zakupem, gdyż wkładki ciągle będą miały swoje zdrowotne działanie, ale jednocześnie mogą powodować dodatkowy dyskomfort.

Obydwie Stopy?

Jeśli Twoje stopy odczuwają nowo nabyte wkładki w różny sposób np. tylko jedna stopa odczuwa lekki dyskomfort, nie znaczy to że jedna wkładka jest zła, ale że jedna z Twoich stóp jest bardziej zniekształcona.

Diagnozy i Rady Medyczne

Objawy mogą być spowodowane wieloma przyczynami. Tylko wykwalifikowani pracownicy służby zdrowia są uprawnieni do stawiania diagnoz i udzielania rad medycznych.

Informacje zawarte na tej stronie, w naszej ulotce oraz przekazywane przez naszych konsultantów mogą być pomocne w zrozumieniu działania wkładek ortopedycznych Step Forward, ale nie mogą być brane za rady medyczne czy diagnozy lekarskie.

By uzyskać powyższe odwiedź lekarza.